O firmie

 

KOMPLEKSOWOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ
Firma ERHEM wywodzi się z Dębicy w województwie podkarpackim i jest obecna na rynku od kilkunastu lat.
 
Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie wyrobów ortopedycznych, a także w produkcji elementów i podzespołów elektromechanicznych.
 
Szerokie zaplecze techniczne oraz wciąż poszerzane doświadczenie daje nam możliwość realizacji seryjnych oraz nietypowych projektów dostosowanych do indywidualnych wymagań pacjentów.
Wszystkie produkty, od najmniejszych elementów, wykonywane są w naszym zakładzie.
 
IDEA
Chcemy pomagać w aktywizacji osób niepełnosprawnych.
 
Stale doskonalimy proces produkcji i sprzedaży tak, aby finalnym efektem był produkt łączący innowacyjność z funkcjonalnym, a zarazem prostym działaniem. Działamy w sposób zintegrowany, dlatego w naszym zespole pracę znajdują również osoby niepełnosprawne.
 
W swojej ofercie posiadamy produkty zaopatrzenia ortopedycznego zarówno w wersjach standardowych, jak i zindywidualizowanych. Ponadto w ostatnich latach zdobywamy nowe doświadczenie rozwijając dział ortotyki dziecięcej. Produkty z tej kategorii ujęte są w oddzielnym katalogu.
 
JAKOŚĆ I PRZYSTĘPNOŚĆ
Firma ERHEM posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO – daje to pewność pacjentom, że nasz produkt spełnia najwyższe standardy jakości. Firma figuruje również w Rejestrze Producentów Wyrobów Medycznych klasy I, pod numerem: PL/CA01 03657/W. 
 
 
                    
 
 
                 
 


Certyfikat ISO 9001:2008

ortezy - certyfikat iso

ZADZWOŃ DO NAS+48 14 681 23 80
NAPISZpoczta@erhem.pl

ERHEM
Aleksandra Puszkina 6,
39-200 Dębica